MENÜ
 • Çağır 00359 (0) 82 820 598

 • Bize yazın moc.ratsuanod@ofni

 • slidebg1
  Donau Star: Jumbo III
 • slidebg1
  Star Lines: Donau Star
 • slidebg1
  Donau Star - Star Lines

DONAU STAR DENİZCİLİK VE FORWARDING

Ana faaliyet alanımız çoklu taşıma modellerinden oluşmaktadır. Gabari dışı ölçülere sahip her çeşit yükü kara ve deniz olarak taşımaktayız. Konvansiyonel ve Roro filosunun sahibi Domarin LTD ile ortak olarak çalışıyoruz ve tüm filomuz Alman sigorta işbirliği ile P+I sigorta belgesine sahiptir.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübemizle , yüklerinize en uygun ve en doğru taşıma yöntemini sunmaktayız. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre , direkt taşıma veya diğer taşıma yöntemlerinden de faydalanarak seçenekler oluşturuyoruz. Bunun yanı sıra karşılıklı güzergahlarda olmak üzere Almanya, Avusturya, Hollanda, Belçika, Fransa, İngiltere, Danimarka, İsveç ve İtalya’nın her noktasından Bulgaristan, Romanya, Ukrayna, Moldova ve Sırbistan’a kapıdan kapıya taşıma hizmetimiz vardır.

Çalışanlarımız Bulgarca, Rusça, İngilizce, Almanca ve Romanca konuşmaktadır.

Merkez ofisimiz Dobrich/Bulgaristan’dadır. Ayrıca Ruse- Bulgaristan ve Regensburg – Almanya’da da şubelerimiz vardır.

Çalışmakta olduğumuz bazı firmalar ; Kuehne&Nagel, Schenker, Rhenus, Danzas, Gefco, Panalpina, Rusya Demiryolları, Atomstroy Export ve Üreticileri , Alstom, Linde, Caterpillar, John Derre, Case, Gazprom, Siemens, Krones, Mitsubishi, Värtsilla, Liebherr ve daha birçok firmayla işbirliği yapmaktayız.

Donau Star Denizcilik & Forwarding olarak müşterilerimize karşı önceliğimiz tarafsızlık, hoşgörü ve bağlılıktır.